+48 604 521 040 oborniki@pro-mont.pl

Produkcja konstrukcji stalowych

Najlepsza stal, najlepsza konstrukcja!

Nasza firma Pro-Mont od samego początku specjalizuje się w projektowaniu, wykonawstwie oraz montażu konstrukcji stalowych. Przez lata naszej działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, umiejętności i odpowiednie zaplecze techniczne, aby realizować nawet nietypowe zamówienia. Mamy nowoczesny park maszyn, duże hale produkcyjne, a nasze rozbudowane zaplecze techniczne obejmuje między innymi dźwigi samochodowe i samochody dostawcze przystosowane do przewozu konstrukcji stalowych.

Produkcja konstrukcji stalowych od lat cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ konstrukcje stalowe są solidne i trwałe, a ich wykonanie od projektu, aż po montaż nie jest zbyt czasochłonne. W dodatku wykonane z wysokiej gatunkowo stali konstrukcje zapewniają niezmienione właściwości przez wiele lat. Zaawansowana, wykorzystująca nowe technologie produkcja konstrukcji stalowych, umożliwia dostosowanie konstrukcji do każdego projektu, zapewniając optymalną funkcjonalność obiektów, a także ich oryginalną formę i wykończenie.

Produkcja konstrukcji ze stali pozwala nam tworzyć różnorodne obiekty użytkowe, w tym hale przemysłowe, hale magazynowe, obiekty handlowe, gastronomiczne, usługowe i administracyjne, obiekty socjalne i sanitarne, garaże, myjnie i wiele innych. Produkujemy konstrukcje stalowe na sklepy, pawilony, kioski, biura, szalety, wiaty i zadaszenia.

W oparciu o przejętą i udoskonaloną produkcję Metalplast Oborniki, w Pro-Mont możemy tworzyć różnorodne konstrukcje zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów. Korzystając z naszych usług klient otrzymuje pełną, kompleksową usługę obejmującą wykonanie projektu, wykonanie każdego elementu konstrukcji, transport wykonanych elementów oraz ich fachowy montaż. Wykonujemy sto procent prac, nie korzystając z usług podwykonawców, dzięki czemu możemy czuwać nad jakością przebiegu prac na każdym ich etapie. Nasi klienci mogą być też pewni jakości i bezpieczeństwa, ponieważ obiekty wykonane w oparciu o konstrukcje stalowe spełniają warunki sanitarne i przeciwpożarowe, natomiast zastosowane materiały posiadają atesty i aprobaty wydane przez ITB.