+48 604 521 040 oborniki@pro-mont.pl

Okna stalowe typu Metalplast

Kompleksowe usługi spawalnicze i nie tylko!

Gdy w 2014 roku Metalplast Oborniki zakończył po ponad czterdziestu latach produkcję stalowych okien przemysłowych typu Metalplast nasza firma Pro-Mont przejęła w całości produkcję. Szybko udoskonaliliśmy okna Metalplast i dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom doskonałe stalowe okna przemysłowe. Co ważne, dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i parkiem maszynowym, który pozwala realizować różnego typu projekty na okna stalowe według indywidualnych potrzeb klienta.

Nasze stalowe okna przemysłowe posiadają ościeżnicę samonośną na obciążenia poziome i pionowe wykonaną z profili półotwartych, a ramki kwatery uchylnej są wykonane z profili zetowych. Okna stalowe mogą mieć dowolne wymiary w zależności od potrzeb, a także mogą być dostępne w różnych wersjach, między innymi z ramą cynkowaną ogniowo lub cynkowaną i malowaną proszkowo na wybrany kolor. Ponadto okno może posiadać dowolną ilość kwater uchylnych czego bardzo często życzą sobie klienci. W zależności od potrzeb możliwe jest zastosowanie szyb pojedynczych, zespolonych, szyb bezpiecznych czy też poliwęglanu. Okna stalowe przemysłowe są przygotowane do montażu w murze lub płycie warstwowej. Zamówione u nas okna i szyby dostarczamy razem ze wszystkimi akcesoriami niezbędnymi do montażu, czyli elementami takimi jak listwy przyszybowe, wkręty do mocowania listew przyszybowych, komplet uszczelek do szyb oraz podkładek dystansowych. Zapewniamy także fachowy montaż stalowych okien dla zainteresowanych klientów.

Stalowe okna przemysłowe sprawdzają się idealnie w przypadku hal, magazynów i innych obiektów użytkowych, a ponieważ Pro-Mont produkuje je z najwyższą starannością, w oparciu o wieloletnie doświadczenie Metalplast Oborniki i własnym, to każdy klient ma gwarancję niezawodnej jakości i produktów, które charakteryzują się tym co powinny mieć najlepsze okna.