Finansowanie Hal Stalowych

logo FNK - Finansowanie Nieruchomości Komercyjnych

W zakresie finansowania inwestycji naszych klientów obsługuje nas FNK. Skontaktuj się z nami lub bezpośrednio z FNK . Przygotujemy dla Twojej firmy najlepsze opcje finansowania dostępne na rynku (leasing, kredyt, inne).

Kredyt inwestycyjny – gwarantuje Tobie finansowanie inwestycji zgodnie z postępem prac budowlanych, wypłacany jest w transzach. Idealny, jeżeli nie chcesz inwestować swoich środków w kwocie równej inwestycji. Dostępność kwoty uzależniona jest od kondycji finansowej Twojego przedsiębiorstwa i lokalizacji nieruchomości.

Leasing Hali Stalowej – finansujemy te części hali, które są nietrwale związane z gruntem. Umożliwia finansowanie projektu w mniejszym stopniu niż kredyt, jest za to atrakcyjniejszy podatkowo. Jest wygodny dla przedsiębiorców, którzy poszukują środków na inwestycję, oraz dla przedsiębiorców, którzy szukają kosztów uzyskania przychodu i nie chcą zamrażać gotówki.

Leasing nieruchomości – tu możliwy jest leasing zwrotny, czyli najpierw budujesz, a po zakończeniu formalnym budowy leasing odkupuje Twoją nieruchomość.

Skontaktuj się i dowiedz więcej o różnych formach finansowania Twojej inwestycji.

www.fnk.com.pl

728 499 127

Możliwość komentowania jest wyłączona.